Lis

Zimowy salon 2017 w Fundacji 4 Style i Galerii Dystans

W zbliżającym się okresie świątecznym zapraszamy Państwa do wzięcia udziału w tym wyjątkowym dla nas wydarzeniu, które wprowadzi Państwa w świat sztuki, a być może samą sztukę wprowadzi w Państwa życie. W przyjaznej atmosferze wnętrz Fundacji mamy możliwość podsumowania naszej całorocznej działalności. Na naszych ścianach zawisną prace prezentowane podczas wernisaży oraz te dotychczas nieupubliczniane, tworzone specjalnie na tę okazję. Będzie to szansa na zapoznanie się z aktualną sztuką Krakowa oraz sprawienie pierwszych świątecznych prezentów.

Na wystawie będzie można zobaczyć prace artystów:
Katarzyna Karpowicz, Marcin Kowalik, Alicja Pochopień – Kuźniarz, Łukasz Biliński, Adam Melnyczuk, Daria Patryka, Elena Ciuprina, Paweł Słota, Mateusz Maliborski, Anna Kostenko, Jakub Cięzki, Natalia Rozmus, Aga Pietrzykowska, Karolina Tłuczek, Erwin Wyjadłowski, Edyta Grzyb, Artur Przebindowski, Marcin Sacha, Aleksandra Rudzka – Miazga, Hugo Silva, Robert Bubel, Elżbieta Pamula, Dorota Goczał i inni…

Salon zimowy można oglądać od 01.12.2017, godz: 19:00 do 17.01.2018
od wtorku do piątku 12:00 – 19:00
od soboty do niedzieli 15:00 – 19:00
oraz poza godzinami otwarcia po wcześniejszym umówieniu

Fotorelacja z wernisażu