Cykl Sklepy
Cykl SklepyCykl SklepyCykl Sklepy

Cykl Sklepy – Fotografia

Fotografie nagrodzone przez Fundację 4 Style w konkursie Call4Arts.

Product Description

Cykl fotograficzny wyróżniony w konkursie Call4Arts zorganizowanym przez Fundację 4 Style, autorstwa Pauliny Żmudy, nagrodzony za uwiecznienie nagromadzenia towarów wynikającego z lęku przed deficytem i stworzenie socjologicznego zapisu starych, krakowskich zakładów handlowych.

Skąd pomysł na ten projekt?

Swoja przygodę z fotografią rozpoczęłam wraz z projektem Sklepy, który stał się dla mnie pretekstem do dalszych działań i poszukiwań w dziedzinie fotografii. W pracach kładę duży nacisk na kolory, które dominują i wypełniają całą przestrzeń. Dzięki żywym barwom stworzone dzieła nabierają dynamicznego i ekspresyjnego charakteru. W swojej twórczości poruszam problemy społeczne i psychologiczne, podchodząc do każdego tematu z dużym dystansem i poczuciem humory.