[Bez tytułu]

Obraz [Bez tytułu] – Monika Raźny

Jedna z wyróżnionych prac w konkursie Call4Arts 2016 zorganizowanym przez Fundację 4 Style.

Product Description

Praca Moniki Raźny wyróżniona w konkursie Call4Arts organizowanym przez Fundację 4 Style za monochromatyczne kompozycje pejzażowe, urzekające aurą nostalgii, ujawniające poszukiwanie własnej drogi ekspresji.

Skąd pomysł na ten projekt?

W swojej pracy czerpię inspiracje z natury. Fascynują mnie formy, światło i zestawienia kolorystyczne, które w niej odnajduję. Otaczający świat jest dla mnie źródłem pomysłów oraz swego rodzaju lustrem i pretekstem, aby wyrazić to, co schowane we mnie – mój nastrój, moje emocje. Natura jest zawsze punktem wyjścia dla dalszych poszukiwań własnych środków wyrazu i ekspresji, mojego własnego języka. W codziennej pracy często staram się eksperymentować, wykorzystywać różne techniki tak, aby uzyskać pożądany efekt.