Karol SzparKarol Szpar, Prezes Fundacji 4 Style

Lubię wyzwania i ciągły rozwój. Fascynują mnie ludzie i ich pasje — są dla mnie największą inspiracją. Imponuje mi wiedza innych, z przyjemnością się od nich uczę. Wierzę, że wytrwałość jest główną składową sukcesu. Chcę budować coś, co będzie ważne i użyteczne, dlatego moim priorytetem jest otwartość i współpraca. Tym, co najbardziej motywuje mnie do działania, są realne efekty pozytywnego wpływu na życie innych.

Weronika Barańska-MiękinaWeronika Barańska-Miękina, Członek Zarządu Fundacji 4 Style

Lubię, gdy dużo się dzieje. Ruch, szybkie tempo, adrenalina w pracy — to to, co napędza mnie do działania. Stawiam sobie poprzeczkę coraz wyżej, by nieustannie się rozwijać. Cenię sobie współpracę z ludźmi czynu, którzy są otwarci i zarażają pozytywną energią. Pasjonuje mnie latin jazz, literatura biograficzna i motywacyjna. Kocham Maddame Butterfly, Pucciniego i taniec. Ostatnio próbuję swoich sił w crossficie. Największą wartość stanowi dla mnie rodzina.